[Company Logo Image]Nader Computer / خدمات کامپیوتر نادر

 نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش آنتی ویروس پاندا در ایران - خانگی و تحت شبکه

Nader Help

Nader Support

خدمات کامپیوتر نادر با حدود 19 سال تجربه و با رعایت استانداردهای مایکروسافت آمادگی دارد در زمینه مشاوره ، ویروس گیری ، آموزش و فروش محصولات پاندا اعم از خانگی و تحت شبکه همکاری نماید. در ضمن معرفی کوچکی از شرکت اصلی در زیر مشاهده می شود به همراه چند لینک کاربردی.

كمپاني اسپانيائي Panda Software پانزدهمين سالگرد تاسيس خود را در روز 26 ژوئن 2005 جشن گرفت. مدير و موسس اين شركت امنيتي " Mikel Urizarbarrena "15 سال پيش به همراه همسرش "Berta Frías" و گروهي برنامه نويس با سرمايه اي اندك كمپاني كوچك پاندا را در شهر Bilbao اسپانيا با هدف مبارزه با انواع تهديدات اينترنتي تاسيس كردند.اين كمپاني در حال حاضر در بيش از 54 كشور مختلف داراي نمايندگي رسمي و انحصاري بوده و محصولات خود را در بيش از 200 كشور جهان عرضه مي كند.
به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، اين كمپاني در سال 1995 يعني پس از گذشت تنها 5 سال از تاسيس خود توانست كل بازار آنتي ويروس اسپانيا را از آن خود كند و در همان سال تصميم به جهاني شدن گرفت.
Mikel Urizarbarrena در اين زمينه مي گويد: "كمپاني هاي محلي براي بقاي محصولات خود نيازمند جهاني شدن هستند و اين امر با بالا بردن كيفيت محصولات و توانائي مقابله با رقباي بين الملي مهيا مي گردد. شركت در نمايشگاه CeBiT هانوور در سال 1996 امكان جهاني شدن را براي شركت ما مهيا كرد. اين نمايشگاه گامي بود كه ما را از Bilbao در اسپانيا به 50 كشور ديگر هدايت كرد و به ما ثابت كرد محصول ما به راحتي مي تواند در عرصه بين المللي با رقباي خود مقابله كند."
يكي از دلايل پيشرفت محصولات اين كمپاني ارائه خدمات پس از فروش به كاربران بوده است. Mikel Urizarbarrena مدير اين كمپاني معتقد است يك محصول anti-malware بدون داشتن خدمات پس از فروش كارائي لازم را نخواهد داشت. به همين دليل اين شركت ارائه خدمات 24 ساعته به كاربران را در راس اهداف خود قرار داد و در سال 1997 كمپاني پاندا اولين شركتي بود كه به كاربران خود در اقصي نقاط جهان سرويس و خدمات 24 ساعته ارائه داد. در سال 1998 پاندا شروع به ارائه سرويس آپ ديت روزانه خود كرد و در حال حاضر اين محصول حداقل روزي 2 بار بروز مي شود.
لازم به ذكر است از جمله عوامل مهم در افزايش سرعت شناسائي كدهاي مخرب، رسيدن يك نمونه از اين كدها به لابراتوار مركزي كمپاني هاي آنتي ويروس است. در اين راستا يكي از وظايف 54 نمايندگي كمپاني Panda Software ارسال نمونه هايي از كدهاي مخرب به لابراتوار مركزي پاندا است كه در كشور خود به آن برخورد
مي كنند.
محصولات اين شركت براي انواع Platform ها و سيستم عامل ها طراحي شده است. يكي از مهمترين و شاخص ترين محصولات امنيتي اين آنتي ويروس تكنولوژي TruPreventTM بوده است. كه مي تواند با يك آناليز ساده رفتاري كدهاي مخرب ناشناخته را بدون نياز به بروز شدن شناسائي نمايد.
از ديگر مشخصات اين آنتي ويروس وجود سيستم SmartClean در محصولات آن است كه باعث مي شود اين آنتي ويروس نه تنها كدهاي آلوده را شناسائي و پاكسازي كند بلكه صدمات وارده به تنظيمات سيستم را نيز بازسازي نمايد.
براي اطلاعات بييشتر در مورد اين آنتي ويروس مي توانيد به سايت www.pandasecurity.com مراجعه نمائيد.
 


 

Panda Security (تأسیس در 1990 میلادی)، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ابزار و راهکارهای امنیت اطلاعات در شبکه های سازمانی و رایانه های شخصی ست که محصولات آن به بیش از 23 زبان دنیا ترجمه شده و در بیش از 195 کشور جهان مورد توجه و استفاده کاربران خانگی و مدیران شبکه های سازمانی قرار دارد.


 

پاندا به اذعان سازمان های بزرگ صاحب نظر در حوزه فن اوری اطلاعات مانند Gartner و Yankee Group نخستین شرکت امنیتی جهان است که فن اوری های حفاظتی مبتنی بر ابر (Cloud Security) را از لحاظ تئوریک (در سال 2004 با برنامه Panda WebAdmin) و از لحاظ عملی و اجرایی (در سال 2007 با برنامه Panda NanoScan) به دنیای امنیت اطلاعات رایانه ای معرفی کرده است. مبنای فن آوری های مبتنی بر ابر پاندا، تکنولوژی انحصاری "هوش یکپارچه" (Collective Intelligence) است که به عنوان یک روش انقلابی در ردیابی، کشف و پاکسازی خودکار کدهای مخرب، حملات هک و آلودگی های رایانه ای شناخته شده است.


 

دفتر مرکزی شرکت Panda Security در کشور اسپانیا قرار دارد. این در حالیست که حضور مستقیم پاندا در بیش از 60 کشور جهان، از طریق نمایندگی های محلی و منطقه ای، این شرکت را به یکی از بزرگترین و پررونق ترین سازمان های امنیتی دنیا تبدیل کرده است.


 

سبد محصولات پاندا یکی از کامل ترین و متنوع ترین مجموعه راهکارهای حفاظتی برای انواع رایانه ها و شبکه های سازمانی محسوب می شود. این محصولات، شامل نرم افزارها، سخت افزارها و نیز خدمات مبتنی بر وب است که علاوه بر پوشش هر نوع نیاز امنیتی، موفق به کسب جوایز و افتخارات بین المللی فراوانی شده اند. اطلاعات بیشتر

 

Panda Antivirus Original Site in Iran / سایت رسمی آنتی ویروس پاندا در ایران

Panda Security International / سایت پاندا بین الملل

About us / معرفی شرکت مادر

Home / خانه

Services / خدمات

Digital Prints / چاپ دیجیتال

Quick Stamp / مهر فوری

 نرم افزار و سخت افزار

Panda / پاندا

Contact us / تماس با ما

Links / وب گردی

   PageRank Checking Icon

 

نمایندگی رسمی فروش آنتی ویروس پاندا در ایران / Panda Antivirus Reseller

Panda Antivirus Reseller / نماینده رسمی فروش آنتی ویروس پاندا

Send mail to info@nadern.com with questions or comments about this web site.
Copyright © 2006 Nader Computer
Last modified: 04/29/17 15:56:11